Autorinės teisės saugo DECOTOMA

Autorinės teisės saugo DECOTOMA

Esame teisėti savininkai visų medinių laikrodžių dizainų, kurie yra registruoti Lietuvos Respublikos valstybiniame patentų biure pagal Lietuvos Respublikos dizaino įstatymą ir saugomi pagal Lietuvos autorių ir gretutinių teisių įstatymą. Įregistruoto dizaino savininkas turi išimtines teises leisti arba drausti kitiems asmenims naudoti įregistruotą dizainą.

Istorija kaip atsirado Decotoma

Istorija kaip atsirado Decotoma

Svarbiausia – originali forma. Gražu, kai jo raštai tobulai užpildo sieną. Tam puikiai tinka ažūras. Nereikia per daug saldumo, bet vengiama ir griežtumo. Jis natūralus, primena gamtą. Paprastas, bet įdomus. Žodžiu, tobulas. Ir jis tyliai įsilieja į mūsų kasdienybę... Taip svajojome apie savo sieninį laikrodį. Netaupėme nei laiko nei pastangų tam, kad sukurtume jį patys ir papildytume namus išskirtine dekoro detale.

Kaip išsirinkti modernų sieninį laikrodį?

Kaip išsirinkti modernų sieninį laikrodį?

Kiekvieno namuose galima sukurti išskirtinį ir jaukų interjerą. Tam reikia žinių, truputėli meilės ir darbo. Žinoma, modernus stilius tinka ne visur, tačiau jeigu jūsų namuose jaučiasi ateities pulsas ir norite turėti išskirtinių daiktų, tuomet drąsiai ieškokite modernių sieninių laikrodžių.

Rodoma 4 - 6 iš 8 dalykų