Kaip išsirinkti modernų sieninį laikrodį?

Kaip išsirinkti modernų sieninį laikrodį?

Kiekvieno namuose galima sukurti išskirtinį ir jaukų interjerą. Tam reikia žinių, truputėli meilės ir darbo. Žinoma, modernus stilius tinka ne visur, tačiau jeigu jūsų namuose jaučiasi ateities pulsas ir norite turėti išskirtinių daiktų, tuomet drąsiai ieškokite modernių sieninių laikrodžių.

Interjero dekoro atradimai: pavasaris ’18

Interjero dekoro atradimai: pavasaris ’18

Interjero dekoravimas ir įvairios dailios, žaismingos smulkmenos – neabejotina mano silpnybė, kuriai sunkiai atsispiriu, tad laikas nuo laiko vis įsigyju ką nors naujo. Šis straipsnis – apie naujausius namų dekoro atradimus.

Sienų dekoro variantai

Sienų dekoro variantai

Šis įrašas aktualus visiems, kurie turi susikūrę savo namus, bet vis tiek galvoja, kad jiems kažko dar trūksta. Lyg ir esame erdvę apsistatę reikalingais baldais, namų jaukumą išpuoselėję interjero detalėmis, bet išbaigtumo jausmo neatrandame. Kodėl? Pažiūrėkite į savo būsto sienas. Ar jos kalba, pasakoja įdomias istorijas? Jeigu atsakymas neigiamas, tada turbūt jos tuščios. Baltos, kreminės, rusvos, nesvarbu kokios spalvos, bet ant jų niekas negyvena, o tada ir namai atrodo lyg ne iki galo...

Rodoma 7 - 9 iš 9 dalykų