Kaip atsirado Decotoma?

„Decotoma“ – sieniniai mediniai laikrodžiai

Svarbiausia – originali forma. Būtų gražu, kad jo raštai tobulai užpildytų sieną. Tam puikiai tiks ažūras. Nereikia per daug saldumo, bet venkim ir griežtumo. Gal pasitelkime geometrines formas ir šiek tiek žaismingumo? Jis turi būti natūralus, priminti gamtą, čia pasitarnaus medis. Turi būti paprastas, bet įdomus. Žodžiu, tobulas. Ir jis turi tyliai įsilieti į mūsų kasdienybę...

Taip svajojome apie pirmąjį savo sieninį laikrodį. Netaupėme nei laiko nei pastangų tam, kad sukurtume jį patys ir papildytume savo naujus namus išskirtine dekoro detale. Šis kūrybinis procesas peraugo į autentiškų sieninių laikrodžių gamybą. Taip gimė „Decotoma“.

Tikėdami, kad žmonėms pradeda pabosti serijinės gamybos daiktai, ėmėmės išskirtinių stilingų sieninių laikrodžių kūrimo ir gaminimo. Įkvėpimo šaltiniu tapo minimalistinis skandinaviškas interjero dizainas, natūralių tonų bei tinkamų akcentų pagalba sukuriantis jaukią aplinką, leidžiančią pailsėti nuo dienos įspūdžių. Tokie ir mūsų laikrodžiai – žinantys ne vien tikslų laiką, bet kartu ir tiksliai sutampantys su namų dvasia.

Laikrodžių gamybai pasirinkome natūralias medžiagas, būtent – medžio lukštu dengtą plokštę, kuri lengvai pasiduoda mūsų kūrybinėms užmačioms bei suteikia namams jaukumo. Sukūrėme įvairiausių formų laikrodžių modelius tinkančius svetainei, virtuvei, miegamajam ar darbo kambariui. Taip pat keletą žaismingų modelių, kurie tiks vaikų kambaryje.

Mūsų laikrodžiai gali tapti lengvu akcentu jau sukurtame interjere arba atskaitos tašku naujo būsto vizijai. Jie pakankamai paprasti, kad neišsišoktų, bet užtektinai tvirto charakterio, kad vadovautų paradui. „Decotoma“ laikrodžiai tiks kaip puošmena, tačiau nepamiršome ir pagrindinės jų funkcijos – rodyti laiką. Tyliai veikiantis mechanizmas leis ramiai ilsėtis ir tuo pačiu pareigingai skaičiuos jūsų gyvenimo akimirkas.

Pakabinamus mechaninius laikrodžius iš mūsų gyvenimo kėsinasi išstumti naujosios technologijos, tačiau gamindami Lietuvoje tradicinius sieninius laikrodžius drąsiai stojame klasikos bei nostalgijos pusėn. Juk ramiai besisukančios laikrodžio rodyklės tarsi pačios sako: vienus laikus keičia kiti, bet tikro laikrodžio nepakeis niekas.

„Decotoma“ laikrodžiai: originalūs, stilingi, rankų darbo, Jums.

lazeriu pjaustytas medinis laikrodis

AUTORINĖS TEISĖS IR NUOSAVYBĖ

Visos teisės saugomos nuo 2017 metų DECOTOMA vardu. Nuotraukos, turinys, grafiniai elementai ir tekstai yra saugomas pagal autorių teisių ir kitus intelektinės nuosavybės įstatymus. Gaminių dizainas (registracijos Nr.1879) ir ženklo vardas DECOTOMA (registracijos Nr.80750) yra registruoti Lietuvos respublikos valstybiniame patentų biure. Registruotų dizainų savininko teises gina Lietuvos Respublikos dizaino įstatymas, kurio 36 str. skelbia: „Įregistruoto dizaino savininkas turi išimtines teises leisti arba drausti kitiems asmenims naudoti įregistruotą dizainą. Šis draudimas apima ir draudimą gaminti, siūlyti parduoti, parduoti, pateikti į rinką, kaupti ir naudoti bet kokius gaminius ar jų dalis kurių dizainas informuotam vartotojui nesudaro bendro įspūdžio, kuris yra skirtingas nuo įregistruoto dizaino.“ Paryžiaus   konvencijos   dėl   pramoninės  nuosavybės  saugojimo  1883  kovo  20 d. 5' straipsnis skelbia, kad pramoninis dizainas yra saugomas visose Sąjungos šalyse, o 10'' straipsnis nurodo, kad Sąjungos šalys privalo garantuoti šalių – Sąjungos narių piliečiams efektyvią apsaugą nuo nesąžiningos konkurencijos. Griežtai draudžiama DECOTOMA svetainėje paskelbiamą informaciją panaudoti kitose svetainėse, žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DECOTOMA kaip šaltinį.

Dizaino registracijos liudijimas - patentavimas Prekės ženklo vardo registracijos liudijimas - patentavimaslaikrodžio naudojimo instrukcijainterjerasLT rekomenduoja konkurso dalyvis interjerasLT rekomenduoja konkurso dalyvis