Sieninis laikrodis SPOT Graphite

*Dydis
120mmx120mm

*Laikrodžio mechanizmas
Tylus - neskleidžiantis garso. Su pakabinimo kilpute.

*Charakteristikos:
Laikrodis pagamintas iš spalvotu veliūru dengtos medžio plokštės. Metalinės ažūrinės rodyklės.

Smulkiau

9 Vnt.

turime

27,00 €

  • Aukso spalvos rodyklės

Apie prekę

Autentiškas minimalistinio stiliaus sieninis laikrodis "SPOT GRAPHITE" pagamintas iš spalvotu veliūru dengtos medžio plokštės puikiai papuoš ir pagyvins Jūsų interjerą.

Sieninio laikrodžio charakteristikos:

► laikrodžio pagrindas - veliūru dengta medžio plokštė;
► laikrodžio pagrindo skersmuo - 120 mm;
► laikrodžio pagrindo storis - 5 mm;
► komplektuojama su kvarciniu tyliu mechanizmu, neskleidžiančiu garso;
► naudoja AA tipo elementą;
► ažūrinės metalinės rodyklės;
► rodyklių ilgis nuo 100 iki 200 mm;
► mechanizmas turi laikrodžio pakabinimo kilputę;
► laikrodžio svoris nuo 300 iki 500 gramų.Dizainas sukurtas ir laikrodis pagamintas Lietuvoje. Veliūro medžiaga dengto laikrodžio paviršius atrodo originaliai ir stilingai. Kiekvienas sieninis laikrodis yra unikalus, nes pagrindas pagamintas iš natūraliu medžio lukštu dengtos plokštės.


Kiekvienas lazeriu pjaustytas laikrodžio pagrindas yra apdirbamas, kad atitiktų aukščiausius kokybės reikalavimus! Montuojamas tylus mechanizmas su rodyklėmis, kuris testuojamas. Visiems laikrodžio mechanizmams taikome 24 mėnesių garantiją!

Prekė siunčiama įpakuota į kraft spalvos kartoninę dėžę su tvirtu pagrindu. Tai užtikrina saugų prekės pristatymą kiekvienam pirkėjui. Minimalistinis sieninis laikrodis sušildys ir suteiks jaukumo Jūsų namams! Lietuvoje pagaminti sieniniai laikrodžiai, tai puiki dovana draugams ar kolegoms gyvenantiems toli nuo Lietuvos įvairių švenčių proga. NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje nuo 50 Eur.

Atsakysime į pačius įvairiausius Jūsų klausimus apie Decotoma.com prekes, jų pristatymą ar užsakymo eigą telefonu +370 654 21262 arba elektroniniu paštu info@decotoma.com. Pirkimas šioje elektroninėje parduotuvėje yra saugus ir patikimas: duomenys yra apsaugoti Lietuvos respublikos įstatymais, o garantija suteikiama vadovaujantis LR Civiliniu kodeksu.


Užsakymo vykdymo laikas 2 - 4 darbo dienos. Laikrodžio naudojimo taisyklės čia.