Pastatoma žvakidė Lotosas

ZVK-LIGHT-OAK-1

*Dydis
120mmx120mm, aukštis 85mm

*Komplekte skaidraus stiklo laikiklis

*Pastaba:
Šios žvakidės pagamintos iš natūraliu medžio lukštu dengtos plokštės, spalva ir tekstūra gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje.

Smulkiau

19 Vnt.

6,00 €

Apie prekę

Autentiška ažūrinė pastatoma medinė žvakidė "Lotosas" arbatinėms žvakutėms su stikliniu žvakės laikikliu. Iš natūraliu ąžuolo lukštu dengtos plokštės pjaustyta žvakidė puikiai papuoš ir suteiks jaukumo Jūsų interjerui.

Žvakidės charakteristikos:

  • pagaminta iš natūraliu ąžuolo lukštu dengtos plokštės;
  • žvakidės dydis - 12 x 12 cm;
  • žvakidės aukštis - 8,5 cm;
  • tinka standartinėms arbatinėms žvakutėms;
  • komplektuojama su skaidraus stiklo indeliu įsidėti žvakę;

Dizainas sukurtas ir žvakidė pagaminta Lietuvoje. Natūraliu medžio lukštu dengtos žvakidės paviršius lengvai valomas, atsparus braižymui ir trynimui, buitiniams chemikalams.

Kiekviena pastatoma žvakidė yra unikali, nes gaminama iš natūraliu medžio lukštu dengtos plokštės. Unikalus natūralaus lukšto raštas niekada nepasikartoja!

Pastatomos žvakidės privalumai:

  • unikalus raštas, kurio nerasite niekur kitur, patraukiantis aplinkinių dėmesį;
  • natūralus medžio lukštas yra ekologiškas ir nepasikartojančios tekstūros;

Kiekvienas lazeriu pjaustytos žvakidės pagrindas yra šlifuojamas, kad atitiktų aukščiausius kokybės reikalavimus! Komplektuojamas su stikliniu indeliu žvakei, kuris užtikrina saugumą, nes indelis yra atsparus karščiui ir liepsnai.

Prekė siunčiama įpakuota į kraft spalvos kartoninę dėžę su putplasčio pagrindu. Tai užtikrina saugų prekės pristatymą kiekvienam pirkėjui.

DĖMESIO! Nepalikite degančios žvakės be priežiūros. Visada užgesinkite žvakę išeidami iš patalpos. Nepalikite degančios žvakės vaikams bei gyvūnams pasiekiamoje vietoje.


Ažūrinė medinė žvakidė su stikliniu indeliu pagaminta iš natūraliu medžio lukštu dengtos plokštės sušildys ir suteiks jaukumo Jūsų namams! Lietuvoje pagamintos pastatomos žvakidės, tai puiki dovana draugams ar kolegoms gyvenantiems toli nuo Lietuvos įvairių švenčių proga.

Atsakysime į pačius įvairiausius Jūsų klausimus apie Decotoma.com prekes, jų pristatymą ar užsakymo eigą telefonu +370 654 21262 arba elektroniniu paštu info@decotoma.com

Pirkimas šioje elektroninėje parduotuvėje yra saugus ir patikimas: duomenys yra apsaugoti Lietuvos respublikos įstatymais, o garantija suteikiama vadovaujantis LR Civiliniu kodeksu.


Užsakymo vykdymo laikas 2 - 4 darbo dienos.

Žvakės dega atvira liepsna, todėl prieš pradedant naudoti žvakidę, būtina susipažinti su pagrindinėmis saugaus naudojimo taisyklėmis.