Sieninis laikrodis Spirograph 70cm

*Dydis
700mm x 700mm

*Laikrodžio mechanizmas
Tylus, neskleidžiantis garso. Apsaugotas nuo dulkių. Turi metalinę pakabinimo kilpą.

*Pastaba:
Laikrodis pagamintas iš natūralia ąžuolo faneruote dengtos plokštės. Todėl spalva ir tekstūra gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje. Gaminamas pagal specialų užsakymą. Gamybos terminas iki 10 darbo dienų.

Smulkiau

6 Vnt.

gaminamas iki 10 d.d.

75,00 €

  • Juodos spalvos rodyklės
  • Sidabro spalvos rodyklės
  • Aukso spalvos rodyklės

Apie prekę

Autentiškas ažūrinis minimalistinio stiliaus sieninis laikrodis "Spirograph" pjaustytas iš natūraliu ąžuolo lukštu dengtos plokštės puikiai papuoš ir pagyvins Jūsų interjerą.

Sieninio laikrodžio charakteristikos:

► laikrodžio pagrindas - natūraliu ąžuolo lukštu dengta plokštė;
► laikrodžio skersmuo - 70 cm;
► laikrodžio pagrindo aukštis - 4 mm;
► komplektuojama su kvarciniu tyliu mechanizmu, neskleidžiančiu garso;
► reikalingas vienas AA tipo elementas (nekomplektuojama su preke);
► minučių rodyklių ilgis nuo 89 iki 119 mm;
► galima pasirinkti rodyklių spalvą: juodos, sidabrinės arba auksinės spalvos;
► mechanizmas turi laikrodžio pakabinimo kilputę;
► laikrodžio svoris nuo 800 iki 1200 gramų (priklauso nuo rašto).

Dizainas sukurtas ir laikrodis pagamintas Lietuvoje. Natūralia ąžuolo faneruote dengto laikrodžio paviršius lengvai valomas, atsparus nestipriam braižymui, buitiniams chemikalams, vandeniui. Kiekvienas sieninis laikrodis yra unikalus, nes gaminamas iš natūraliu medžio lukštu dengtos plokštės. Unikalus natūralaus lukšto raštas niekada nepasikartoja!

Kiekvienas lazeriu pjaustytas laikrodžio pagrindas yra šlifuojamas rankomis, kad atitiktų aukščiausius kokybės reikalavimus! Po to surenkamas tylus mechanizmas su pasirinktomis rodyklėmis, kuris testuojamas 48 valandas. Visiems laikrodžio mechanizmams taikome 24 mėnesių garantiją!

Prekė siunčiama įpakuota į kartoninę dėžę su tvirtu pagrindu. Tai užtikrina saugų prekės pristatymą kiekvienam pirkėjui. Sieninis laikrodis iš natūraliu medžio lukštu dengtos plokštės sušildys ir suteiks jaukumo Jūsų namams! Lietuvoje pagaminti sieniniai laikrodžiai, tai puiki dovana draugams ar kolegoms gyvenantiems toli nuo Lietuvos gimtadienio, įkurtuvių, kitų švenčių proga. NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje nuo 50 Eur.

Atsakysime į pačius įvairiausius Jūsų klausimus apie Decotoma.com prekes, jų pristatymą ar užsakymo eigą telefonu +370 654 21262 arba elektroniniu paštu info@decotoma.com Pirkimas šioje elektroninėje parduotuvėje yra saugus ir patikimas: duomenys yra apsaugoti Lietuvos respublikos įstatymais, o garantija suteikiama vadovaujantis LR Civiliniu kodeksu. Laikrodžio naudojimo taisyklės čia.

Nestandartinio dydžio laikrodis gaminamas tik pagal individualius užsakymus, todėl gamybos terminas - 10 darbo dienų!