Stalo padėkliukų komplektas Emoticons

*Dydis
100x100x4 mm

*Komplekte 2, 4, arba 6 stalo padėkliukai

*Pastaba:
Šie padėkliukai pagaminti iš natūraliu medžio lukštu dengtos plokštės, spalva ir tekstūra gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje.

Smulkiau

13 Vnt.

turime

12,00 €

Apie prekę

Minimalistinių medinių stalo padėkliukų "Emoticons" komplektas arbatos, kavos ar kito gėrimo puodeliui pasidėti. Iš natūraliu ąžuolo lukštu dengtos plokštės pjaustyti padėkliukai suteiks apsaugą ir jaukumo Jūsų namų stalui.

Padėkliuko charakteristikos:

► pagaminta iš natūraliu ąžuolo lukštu dengtos plokštės;
► padėkliuko dydis - 10 x 10 cm;
► padėkliuko aukštis - 0,4 cm;
► paviršius yra glotniai ir tolygiai nušlifuotas;
► komplekte gali būti 2, 4 arba 6 padėkliukai.

Dizainas sukurtas ir padėkliukai pagaminti Lietuvoje. Natūraliu medžio lukštu dengto padėkliuko paviršius lengvai valomas, atsparus braižymui ir trynimui. Kiekvienas stalo padėkliukas yra unikalus, nes gaminamas iš natūraliu medžio lukštu dengtos plokštės. Unikalus natūralaus medžio lukštas yra ekologiškas, nepasikartojančios tekstūros bei rašto.


Kiekvienas lazeriu pjaustyto padėkliuko pagrindas yra šlifuojamas, kad atitiktų aukščiausius kokybės reikalavimus, tad puikiai tiks ant medinio ar stiklinio stalo paviršiaus - neslidinės ir apsaugos paviršių nuo žymių.


Prekė siunčiama įpakuota į kraft spalvos kartoninę dėžutę. Tai užtikrina saugų ir stilingą prekės pristatymą kiekvienam pirkėjui. Lietuvoje pagamintos iš natūraliu medžio lukštu dengtos plokštės originalios interjero detalės gali būti puiki dovana draugams ar kolegoms gyvenantiems toli nuo Lietuvos įvairių švenčių proga.

Atsakysime į pačius įvairiausius Jūsų klausimus apie DECOTOMA prekes, jų pristatymą ar užsakymo eigą telefonu +370 654 21262 arba elektroniniu paštu info@decotoma.com Pirkimas šioje elektroninėje parduotuvėje yra saugus ir patikimas: duomenys yra apsaugoti Lietuvos respublikos įstatymais, o garantija suteikiama vadovaujantis LR Civiliniu kodeksu.


Užsakymo vykdymo laikas - 2 darbo dienos.