Sieninis laikrodis Dreamcatcher 55cm

*Dydis
550mmx520mm

*Laikrodžio mechanizmas
Tylus - neskleidžiantis garso. Apsaugotas nuo dulkių. Turi metalinę pakabinimo kilpą.

*Pastaba:
Šie laikrodžiai pagaminti iš natūraliu medžio lukštu dengtos plokštės, spalva ir tekstūra gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje.

Smulkiau

5 Vnt.

gaminamas iki 10 d.d.

65,00 €

  • Juodos spalvos rodyklės
  • Juodos spalvos ažūrinės rodyklės
  • Aukso spalvos rodyklės

Apie prekę

Autentiškas ažūrinis minimalistinio stiliaus sieninis laikrodis "Dreamcatcher" pjaustytas iš natūraliu ąžuolo lukštu dengtos medžio plokštės.

Sieninio laikrodžio charakteristikos:

laikrodžio pagrindas - natūraliu ąžuolo lukštu dengta plokštė;
laikrodžio didžiausias skersmuo - 55 cm;
laikrodžio pagrindo aukštis - 4 mm;
komplektuojama su kvarciniu tyliu mechanizmu, neskleidžiančiu garso;
reikalingas vienas AA tipo elementas (nekomplektuojama su preke);
minučių rodyklių ilgis nuo 89 iki 119 mm;
galima pasirinkti rodyklių spalvą: juodos, sidabrinės arba auksinės spalvos;
mechanizmas turi laikrodžio pakabinimo kilputę;
laikrodžio svoris nuo apie 500 gramų.


Dizainas sukurtas ir laikrodis pagamintas Lietuvoje! Kiekvienas sieninis laikrodis yra unikalus, nes gaminamas iš natūraliu medžio lukštu dengtos plokštės. Unikalus natūralaus lukšto raštas niekada nepasikartoja!

Kiekvienas lazeriu pjaustytas laikrodžio pagrindas yra šlifuojamas rankomis, kad atitiktų aukščiausius kokybės reikalavimus! Po to surenkamas tylus mechanizmas su pasirinktomis rodyklėmis, kuris testuojamas 48 valandas. Visiems laikrodžio mechanizmams taikome 24 mėnesių garantiją!

Prekė siunčiama įpakuota į kraft spalvos kartoninę dėžę su putplasčio pagrindu. Tai užtikrina saugų prekės pristatymą kiekvienam pirkėjui.

Sieninis laikrodis iš natūraliu medžio lukštu dengtos plokštės sušildys ir suteiks jaukumo Jūsų namams! Lietuvoje pagaminti sieniniai laikrodžiai, tai puiki dovana draugams ar kolegoms gyvenantiems toli nuo Lietuvos gimtadienio, įkurtuvių, kitų švenčių proga.

Atsakysime į Jūsų klausimus apie Decotoma.com prekes, jų pristatymą ar užsakymo eigą telefonu +370 654 21262 arba elektroniniu paštu info@decotoma.com

Pirkimas šioje elektroninėje parduotuvėje yra saugus ir patikimas: duomenys yra apsaugoti Lietuvos respublikos įstatymais, o garantija suteikiama vadovaujantis LR Civiliniu kodeksu.

Užsakymo vykdymo laikas 6-10 darbo dienos. Laikrodžio naudojimo taisyklės čia.