Pristatymas Lietuvoje

Prekės kurios yra sandėlyje, per 2 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo yra paruošiamos išsiuntimui. Individualaus užsakymo atveju, arba kai paruoštų siuntimui prekių nėra sandėlyje - pagaminimo terminas gali siekti iki 10 darbo dienų!

Nemokamas pristatymas:

  • Kai užsakymo suma yra 50,00 € ir daugiau, naudojantis Lietuvos pašto paslaugomis prekių pristatymas Lietuvos teritorijoje yra NEMOKAMAS, išskyrus pristatymą į Kuršių Neriją (pristatymas kainuoja 8,69 €).

  • [AKCIJA] Visi pristatymai per LP Express siuntų savitarnos terminalus nuo kovo 17 dienos NEMOKAMI.
  • Prekes NEMOKAMAI galite atsiimti Kaune, adresu Pramonės pr. 8E (prekybos centre Namų idėjų centras NIC). BŪTINAS išankstinis atsiėmimo laiko suderinimas su pardavėju telefonu, kad prekės būtų laiku pristatytos į prekybos centrą.

Prekių pristatymas per paštą

LPastas-logas.png
Pristatoma į artimiausią Lietuvos pašto skyrių – pristatymo kaina yra 3,00 € (su PVM). Pristatymo terminas 2 - 4 darbo dienos nuo išsiuntimo dienos. Išsiuntus siuntą elektroniniu paštu gausite pranešimą su siuntos numeriu. Siuntą galėsite sekti Lietuvos pašto internetiniame puslapyje čia. Kai siunta bus pristatyta, galėsite nuvykti jos atsiimti. Jei užsakydami prekes įvesite ir telefono numerį, apie gautą siuntą būsite informuojami ir SMS žinute.

Prekių pristatymas per siuntų autobusais terminalą

LPexpress-logo.png
[Šiuo metu ši paslauga teikiama tik į didžiuosius šalies miestus.] Pristatymo mokestis per autobusų siuntų tarnybos terminalus yra 3,00 € (su PVM). Pristatymo terminas į autobusų siuntų terminalus 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo dienos. Siuntą iš terminalo reikia pasiimti pačiam per 2 darbo dienas. Plačiau apie atsiėmimą autobusų siuntų terminalų žiūrėkite čia.

Prekių pristatymas į terminalą

LPexpress-logo.png
Pristatymo mokestis per LP Express siuntų savitarnos terminalus yra 00,00 € (su PVM). Pristatymo terminas į terminalus 2 - 4 darbo dienos nuo išsiuntimo dienos. Terminalų darbo laikas - 7 dienos per savaitę, 24 valandos per parą. Plačiau apie atsiėmimą iš LP Express terminalų žiūrėkite čia.

Prekių pristatymas per kurjerį

LPexpress-logo.png
Pristatymo mokestis per LP Express kurjerį yra 6,00 € (su PVM). Pristatymo terminas 1 - 2 darbo dienos nuo išsiuntimo dienos. Siunčiant siuntą per LP EXPRESS kurjerį, gavėjui ji bus pristatyta nurodytu adresu. [KARANTINO LAIKOTARPIU - Kurjerinės siuntos pristatomos tik „iki slenksčio“, t. y., kurjeriai neaptarnaus klientų jų gyvenamųjų patalpų viduje.]

Pastaba dėl prekių patikros pristatymo metu

Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, ir norite ją grąžinti, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam asmeniui ir paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą bei prašome susisiekti su mumis telefonu 8 654 21262 arba el.paštu info@decotoma.com

Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkinga.