Pristatymas Lietuvoje

Prekės kurios yra sandėlyje, per 2-4 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo yra paruošiamos išsiuntimui. Individualaus užsakymo atveju arba kai prekių nėra sandėlyje - pagaminimo terminas gali siekti nuo 5 iki 10 darbo dienų.

Nemokamas prekių pristatymas:

Kai užsakymo suma yra 90 eurų ir daugiau, prekių pristatymas Lietuvos teritorijoje yra NEMOKAMAS  (išskyrus Kuršių Neriją).

Prekes NEMOKAMAI galima atsiimti Kaune, adresu Jonavos g. 262 (daiktų saugojimo centras BOX INN biure). Atsiėmimas galimas tik centro darbo metu ir BŪTINAS išankstinis atsiėmimo laiko suderinimas, kad prekės būtų laiku pristatytos į atsiėmimo vietą.

Prekių pristatymas per paštą

LPastas-logas.png
Pristatoma į artimiausią Lietuvos pašto skyrių – pristatymo kaina su PVM yra 2,50 Eur (už mažesnę pakuotę) arba 3,50 Eur (už didesnę pakuotę). Pristatymas į Lietuvos pašto skyrių Kuršių Nerijoje kainuoja 15,00 Eur. Pristatymo terminas 2 - 4 darbo dienos nuo išsiuntimo dienos. Išsiuntus siuntą elektroniniu paštu gausite pranešimą su siuntos numeriu. Siuntą galėsite sekti Lietuvos pašto internetiniame puslapyje čia. Kai siunta bus pristatyta, galėsite nuvykti jos atsiimti. Jei užsakydami prekes įvesite ir telefono numerį, apie gautą siuntą būsite informuojami ir SMS žinute.

Prekių pristatymas per siuntų autobusais terminalą

LPexpress-logo.png
Pristatymo mokestis per autobusų siuntų tarnybos terminalus yra 3,00 Eur (už mažiausią pakuotę), 4,00 Eur (už vidutinę pakuotę) arba 5,00 Eur (už didesnę pakuotę) su PVM. Pristatymo terminas į autobusų siuntų terminalus 1-2 darbo dienos nuo išsiuntimo dienos. Siuntą iš terminalo reikia pasiimti pačiam per 2 darbo dienas. Plačiau apie atsiėmimą iš autobusų siuntų terminalų rasite čia.

Prekių pristatymas į savitarnos terminalą

LPexpress-logo.png
Pristatymo mokestis per LP Express siuntų savitarnos terminalus yra 3,00 Eur (už mažesnę pakuotę) arba 4,00 Eur (už didesnę pakuotę) su PVM. Pristatymo terminas į terminalus 2 - 4 darbo dienos nuo išsiuntimo dienos. Terminalų darbo laikas - 7 dienos per savaitę, 24 valandos per parą. Plačiau apie atsiėmimą iš LP Express terminalų rasite čia.

Prekių pristatymas per kurjerį

LPexpress-logo.png
Pristatymo nurodytu adresu mokestis per LP Express kurjerį yra 7,00 Eur su PVM. Pristatymo terminas 1 - 2 darbo dienos nuo išsiuntimo dienos. Siunčiant siuntą per LP EXPRESS kurjerį, visoje Lietuvoje siuntos įprastai pristatomos kitą darbo dieną arba šeštadienį. Į siuntimo kainą yra įskaičiuotas siuntų draudimas. Daugiau info čia.

Pastaba dėl prekių patikros pristatymo metu

Patikrinkite ar siunta neturi išoriškai matomų pažeidimų. Jei pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam asmeniui ir paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą bei prašome susisiekti su mumis telefonu +370 654 21262 arba el.paštu info@decotoma.com. Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkinga.