Pristatymas Lietuvoje

Nemokamas pristatymas:

  • Kai užsakymo suma yra 50,00 € (su PVM) ir daugiau, naudojantis Lietuvos pašto paslaugomis prekių pristatymas Lietuvos teritorijoje yra NEMOKAMAS, išskyrus pristatymą į Kuršių Neriją (pristatymas kainuoja 8,69 €).
  • Prekes NEMOKAMAI galite atsiimti Kaune, adresu Pramonės pr. 8E (prekybos centre Namų idėjų centras NIC). BŪTINAS išankstinis atsiėmimo laiko suderinimas su pardavėju telefonu, kad prekės būtų laiku pristatytos į prekybos centrą.

Prekių pristatymas per paštą

LPastas-logas.png
Pristatoma į artimiausią Lietuvos pašto skyrių – pristatymo kaina yra 3,00 € (su PVM). Pristatymo terminas 2 – 4 darbo dienos nuo apmokėjimo gavimo dienos. Išsiuntus siuntą elektroniniu paštu gausite pranešimą su siuntos numeriu. Siuntą galėsite sekti Lietuvos pašto internetiniame puslapyj čia. Kai siunta bus pristatyta, galėsite nuvykti jos atsiimti. Jei užsakydami prekes įvesite ir telefono numerį, apie gautą siuntą būsite informuojami ir SMS žinute.

Prekių pristatymas per siuntų autobusais terminalą

LPexpress-logo.png
Pristatymo mokestis per autobusų siuntų tarnybos terminalus yra 3,00 € (su PVM). Pristatymo terminas į autobusų siuntų terminalus 1-2 darbo dienos nuo apmokėjimo gavimo dienos. Siuntą iš terminalo reikia pasiimti pačiam per 2 darbo dienas. Plačiau apie atsiėmimą autobusų siuntų terminalų žiūrėkite čia.

Prekių pristatymas į terminalą

LPexpress-logo.png
Pristatymo mokestis per LP Express24 siuntų savitarnos terminalus yra 3,50 € (su PVM). Pristatymo terminas į terminalus 2 - 4 darbo dienos nuo apmokėjimo gavimo dienos. Terminalų darbo laikas - 7 dienos per savaitę, 24 valandos per parą. Plačiau apie atsiėmimą iš LP Express24 terminalų žiūrėkite čia.

Pastaba dėl prekių patikros pristatymo metu

Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam paštininkui ir paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą bei prašome susisiekti su mumis telefonu 8 654 21262.

Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkinga.